ایده‌های جالب دکوراسیون کافی شاپ با سبک صنعتی
بیشتر ما در کافه برای دورهمی، صحبت کردن با دوستان و صرف قهوه در فضایی ایده آل جمع می شویم. هر کافی شاپ سبک خاص خود را دارد و هرکسی به دنبال کافه مورد علاقه خود است تا بتواند اوقات خوشی را در آنجان بگذرانند. دکوراسیون داخلی کافه نسبت به نمای بیرونی اهمیت بیشتری دارد، زیرا که مشتریان بیشتر با داخل کافه ارتباط برقرار می کنند و جذب آن می شوند و در زمان حضور در کافه از آن لذت می برند!

همچنین دکوراسیون داخلی می تواند بر میزان سفارش تأثیر بگذارد. در ادامه مجموعه ای جالب از ایده های خاص در دکوراسیون داخلی کافی شاپ، برای شما عزیزان جمع آوری نموده ایم.

دکورسیون داخلی با سبک صنعتی، امروزه در گروه محبوب ترین کافی شاپ هاست. خیلی از کافی شاپ ها دیواری با نمایی آجری دارند؛ این را بدانید که اصلا نیازی به پنهان کردن این دیوار ندارید تنها کافی است با یک نقاشی زیبا به آن جلوه بدهید. در سبک صنعتی می تواند از سیستم لوله کشی برای تزئینات داخلی استفاده کنید. لوله ها در سبک صنعتی جایگاه ویژه ای دارند.برای ایجاد فضای داخلی گرم و دنج می توانید از چوب استفاده کنید. در سبک صنعتی، می توانید از لامپ های بزرگ، لوازم استیل استفاده کنید.
نظرات کاربران
UserName